قیمت میلگرد ساده

قیمت امروز میلگرد ساده

پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

سایزطولبرندقیمتتوضیحات
۱۰الی۴۰۶مترخلیجتماسانبار تهران
۱۲الی۳۶۶مترکاشانتماسانبار تهران
۱۲الی۳۲۶مترمتینتماسانبارتهران
۸.۹.۱۰۶مترداخلیتماسرابیتسکاری
۸ساده۶مترمتینتماسرابیتسکاری
۱۰ساده۶مترمتینتماسرابیتسکاری
۸کلافکلافابهرتماس۳sp
۱۰کلافکلافابهرتماسrst34
۱۲کلافکلافابهرتماسrst34
۶.۵کششکلافنطنزتماسانبارتهران
۶.۵کششکلافابهرتماسانبارتهران
۵.۵کلافاصفهانتماسانبارتهران

۳۵

سال سـابقه

در بازار آهن تهران

_

شرکت فولاد تات رامند ( آهن‌تات)  با بیش از ۳۵ سال سابقه فعالیت در بازار آهن تهران، با تامین آهن آلات انواع پروژه های مسکونی و تجاری از جمله: مجتمع یاس شرق، مجموعه ایران مال، آزاد راه تهران چالوس، پروژه های مسکن مهر ساری و بهمنیر بابلسر، مجتمع شهر کودک شاپرک و … آماده ارائه مشاوره رایگان در حوزه خرید و کسب اطلاعات از آهن‌آلات به شما مشتریان عزیز می باشد. فقط کافی است باما تماس بگیرید.

چرا آهن‌تات؟

صداقت در فروش

قیمت مناسب و رقابتی

پشتیبانی شبانه‌روزی

تضمین کیفیت کالا

تضمین بازگشت کالا

مشاوره تخصصی

شرکت ثبت شده

دارای مجوز اتحادیه

مجوز کسب و کار اینترنتی

انواع میلگرد محصول تولید شده از آهن می باشند که در زمینه صنایع مختلف کاربرد دارند، میلگرد ساده در زمینه ساخت و ساز انواع بنا جهت افزایش مقاومت کششی سازه استفاده می شود. میلگردهای ساده دارای مقاومت کششی بسیار بالایی می باشند و از این رو در صنعت ساخت و ساز محبوبیت دارند.
انواع میلگرد از نظر سختی نیز با یکدیگر متفاوتند که در این مورد میلگردهای ساده در دسته نرم ها قرار داشته و دارای انعطاف می باشند.

قیمت میلگرد ساده در بازار تهران

در زمینه ساخت و ساز بنا، به دلیل نیاز به انواع مصالح مختلف باید در زمان خرید آنها به کیفیت و مقاومت توجه نمود، اما در کنار این مسائل باید هزینه مصالح را نیز در نظر گرفت. انواع میلگرد در زمینه ساخت و ساز از کاربردی ترین محصولات می باشد، در بین انواع میلگرد استفاده از میلگرد ساده از هر لحاظ مقرون به صرفه است.

چرا که میلگرد ساده از مزایای متعدد و کیفیتی بالا برخوردار است، قیمت میلگرد ساده نیز با توجه به مزایا و کیفیت آن بسیار مناسب می باشد. قیمت میلگرد عمده در بازرگانی های مربوطه به صورت به روز محاسبه می شود، اما در مقایسه با محصولات مشابه نازل به شمار می رود.

افراد متقاضی می توانند جهت اطلاع از قیمت میلگرد ساده و همچنین خرید محصول با مراکز مربوطه تماس حاصل نمایند. فروش میلگرد ساده با قیمتی مناسب و به روز به دو روش مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد.

قیمت میلگرد ساده
قیمت میلگرد ساده

کاربرد میلگرد ساده چیست؟

. از مهم ترین کاربردهای میلگردهای ساده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از میلگرد ساده به عنوان دورپیچ آرماتور
  • قابل استفاده به عنوان میلگرد حرارتی
  • قابلیت مصرف به عنوان شفت های صنعتی و نما

موارد ذکر شده از متدوال ترین کاربردهای میلگردهای ساده می باشد. قیمت میلگرد ساده با توجه به مزایا و کاربردهای آن بسیار مقرون به صرفه است، به همین جهت افراد بسیاری در زمینه های مختلف صنعتی از میلگرد ساده استفاده می کنند.

مزایای مهم میلگرد ساده

معمولا محصولی مورد توجه و استقبال قرار می گیرد که دارای مزایا و خصوصیاتی منحصر به فرد باشد، همچنین در کنار این ویژگی ها از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد تا استفاده از آن هزینه ای مقرون به صرفه داشته باشد. میلگرد ساده دارای ویژگی و مزایا بسیاری می باشد که افراد را جذب خود می کند.

علاوه بر آن قیمت میلگرد ساده نیز بسیار مناسب بوده و زمینه استفاده را برای افراد فراهم می کند. البته قیمت میلگرد ساده مشخص نبوده و در زمان خرید به صورت به روز محاسبه می شود، اما با توجه به موارد مشابه قیمت میلگرد ساده بسیار نازل می باشد و به این دلیل مورد استفاده بسیار از مصرف کنندگان قرار گرفته است.

از مزایای مهم میلگرد ساده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مقاومت کششی بالا
  2. میزان نرمی و انعطاف بالا
  3. قابلیت استفاده در صنایع مختلف

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فروش آهن‌تات در تماس باشید.

 

با رویی باز آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی هستیم.

تماس فوری 02166308000