قیمت تیرآهن هاش

تفاوت تیرآهن هاش (H) خارجی با ایرانی

انواع تیرآهن در تمام نقاط جهان جهت ساخت و ساز مورد استفاده می باشد، بنابراین تیرآهن ها در دیگر کشورها نیز تولید و عرضه می شوند. تیرآهن هاش (H) خارجی از انواع وارداتی این محصول بوده و با تیرآهن های ایرانی تفاوت دارد، یکی از عمده علل موجود قیمت تیرآهن هاش (H) خارجی به نسبت ایرانی می باشد. همچنین از دیگر تفاوت های میان تیرآهن هاش (H) خارجی با ایرانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱. تفاوت در شکل ظاهری دو تیرآهن: در نوع خارجی شباهت تیرآهن بیشتر به حرف H بوده و در نوع ایرانی به حرف I شباهت دارد.

۲. متفاوت در کاربرد: درست است که هر دو این تیرآهن ها در زمینه ساخت و ساز انواع بنا مورد استفاده است، اما تیرآهن هاش قابل استفاده در بناهایی با طول ۱۰۰ متر می باشد، در حالی که نوع ایرانی حداکثر ۳۰ متر طول دارد. در نوع خارجی ارتفاع تیرآهن از ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی و در نوع ایرانی از ۸۰ تا ۶۰۰ میلی متر می باشد، از این رو تیرآهن هاش به دلیل سطح مقطع و البته مقاومت بیشتر مناسب برای استفاده در ستون ها می باشند.

۳. تفاوت در میزان تحمل و مقاومت: شکل تولید تیرآهن در تعیین میزان مقاومت آن نقش بسزایی دارد، از این رو به دلیل بالا بودن سطح مقطع تیرآهن هاش میزان مقاومت بیشتری دارد.

قیمت تیرآهن هاش (H) خارجی در بازرگانی

در زمینه تفاوت ها می توان به قیمت تیرآهن هاش (H) خارجی با تیرآهن ایرانی اشاره کرد. قیمت تیرآهن در تمام نقاط جهان به صورت  روز محاسبه می شود، فراموش نکنید که قیمت تیرآهن هاش، با توجه به ویژگی ها و کاربردهای مختلفی که دارد قیمت بسیار مناسبی دارد.

شاید در کشور ایران قیمت تیرآهن هاش (H) خارجی به دلیل وارداتی بودن محصول کمی بالا باشد، اما افراد می توانند با مراجعه به بازرگانی های مربوطه تیرآهن هاش (H) خارجی را با مناسب ترین قیمت تهیه کنند. همچنین افراد می توانند جهت خرید و یا اطلاع از قیمت تیرآهن هاش (H) خارجی با مراکز مربوطه تماس بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 02166308000