قیمت تسمه نوردی

تسمه (فلزی) نوردی چه ویژگی هایی دارد؟

تسمه نوردی از محصولاتی می باشد که با استفاده از آهن تولید می شود. تولید انواع تسمه فلزی با استفاده از آهن فابریک و ضایعات آهنی ممکن می باشد. تسمه های تولید شده از آهن فابریک بسیار تر و تمیز و هموار می باشند، اما تسمه هایی که با استفاده از ضایعات آهنی ذوب شده تهیه می شوند دارای طول یکسانی نبوده و به صورت چند شاخه می باشد.

از مهم ترین ویژگی های تسمه فلزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• مقاومت بالا نسبت به حرارت

• قابلیت تولید از جنس انواع فلز

• قابل استفاده در زمینه انواع صنایع مانند ساخت و ساز و جوشکاری

• مناسب بودن قیمت تسمه (فلزی) نوردی نسبت به مزایا و کاربرد محصول

موارد ذکر شده از مهم ترین ویژگی های تسمه (فلزی) نوردی می باشد که موجب شده است این محصول در زمینه صنایع مختلف مورد توجه و استفاده افراد قرار گیرد. تسمه فلزی به علت مقاومت در برابر حرارت محبوبیت بالایی داشته و می تواند در صنایعی که مدام با حرارت و گرما در ارتباطند مورد استفاده قرار گرفته و روند کار را بهبود بخشد.

[table “35” not found /]

قیمت تسمه (فلزی) نوردی در بازار تهران

تسمه نوردی در زمینه صنایع مختلف از کاربردی ترین محصولات شناخته می شود، از این رو متقاضیان فراوانی داشته و به دو روش مستقیم و غیر مستقیم عرضه می شود. قیمت تسمه (فلزی) نوردی با توجه به موارد مشابه و کارایی محصول بسیار مناسب می باشد، البته موارد بسیاری در تعیین قیمت تسمه موثرند که برخی از آنها عبارتند از:

۱. میزان تولید

۲. میزان تقاضا

۳. میزان کیفیت

۴. نوع آهن مورد استفاده در (تولید، فابریک یا ضایعات ذوب شده آهن)

۵. خرید مستقیم و یا غیر مستقیم

۶. خرید عمده و یا جزئی

۷. میزان اعتبار و محبوبیت تولید کننده

موارد ذکر شده از مهمترین عوامل موثر در تعیین قیمت تسمه (فلزی) نوردی در استان تهران می باشد، اما جالب است بدانید با وجود این عوامل تسمه (فلزی) نوردی دارای قیمتی مناسب بوده و خرید آن با هزینه ای مقرون به صرفه همراه است. افراد متقاضی می توانند جهت اطلاع از قیمت تسمه (فلزی) نوردی با مراکز فروش تسمه فلزی عمده در استان تهران ارتباط باشند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 02166308000